Chat with us, powered by LiveChat

Soyunma odası da karıştı! Tüm futbolcular Marcao’ya…

Soyunma odası da karıştı! Tüm futbolcular Marcao’ya…

Süper Lig’de yeni sezonu Giresunspor deplasmanında açan Galatasaray’da 63. dakikada skandal bir olay yaşandı.

50 METRELİK DEPARLA GELDİ VE…

Marcao bir pozisyonun ardından Kerem Aktürkoğlu’na bağırırken genç oyuncu ise eliyle sus işareti yaptı. Bunun ardından Kerem’in yanına yaklaşık 50 metrelik deparla gelen Brezilyalı stoper, Aktürkoğlu’na önce kafa attı sonra da iki kez yumrukla vurdu. Genç futbolcu olanlar karşısında şaşkına dönerken Marcao kırmızı kartla oyundan atıldı.

HALİL DERVİŞOĞLU’NA DA VURMUŞTU

Hatırlanacağı gibi Marcao geçen sezon Galatasaray ile Ümit Milli Takım arasında oynanan hazırlık maçında Halil Dervişoğlu’na da vurmuştu.

Marcao’nun Kerem Aktürkoğlu’na saldırması camiada infial yaratırken taraftarlardan Brezilyalı savunmacıya büyük bir tepki vardı.

TERİM ENGEL OLDU

Kavga sonrasında oyundan alınan Kerem Aktürkoğlu, soyunma odasına yönelirken Fatih Terim engel oldu.

“SADECE ‘SUS’ DEDİM HOCAM”

Tecrübeli teknik adam, Kerem’in yanına giderek “Ne oldu oğlum?” diye sordu. Genç oyuncu ise “Sadece ‘sus’ dedim hocam” diyerek kendini savundu.

SOYUNMA ODASI DA KARIŞTI

Galatasaray soyunma odası maç biter bitmez karıştı. Kerem’den yana tavır alan oyuncular, Marcao’nun üzerine yürümek istedi.

YARDIMCI ANTRENÖRLER VE KULÜP ÇALIŞANLARI ARAYA GİRDİ

Yardımcı antrenörler ile kulüp çalışanları araya girip Brezilyalı stoperi soyunma odasından çıkarttı ve takım otobüsünden ayrı olarak havalimanına yolladı.

FUTBOLCULAR ÖFKELİ

Futbolcuların hepsi sinirden yüzüne bile bakmadıkları Marcao’ya, Fatih Terim’den en ağır cezayı vermesini istedi. Terim ise İstanbul’a dönüşü işaret etti ve “Olayı sabah sakin kafayla değerlendirelim” dedi.

BURAK ELMAS DA ŞAŞTI KALDI

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet de maçta yaşanan kavga sırasında Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın şaşkına döndüğünü söyledi. Elmas’ın “Hayatımda böyle bir şey görmedim” dediğini de sözlerine ekleyen Karaahmet, “İyi bir maç oldu. Galatasaray ile iyi ilişkilerimiz var. İyi bir futbol oynamaya çalıştık, zamanla daha da iyi olacağız. Takviyeler de gelecek” ifadelerini kullandı.